Viasi

ACCESS cONSCIOUSNESS®

ACCESS BARS®

ACCESS BARS® je súčasťou nástrojov a procesov Access Consciousness®

Čo keby zajtrajšok mohol byť začiatkom niečoho nového, iného, lepšieho?
Je čas dovoliť si prijímať, odstrániť limity a otvoriť sa novým možnostiam. Vďaka tejto terapii sa viete zbaviť strachov, stresu, problémov, začať sa viac baviť, smiať, užívať si život.

BARs je 32 bodov v oblasti hlavy, niečo ako úložisko všetkých myšlienok, pocitov, emócií, postojov a presvedčení, ktoré si v priebehu života vytvárame a ktoré v nás zostávajú uložené vo vedomí i podvedomí. Počas terapie sa jemným dotykom určitej kombinácie bodov rozprúdi ich energia. Potom sa informácia s negatívnym nábojom môže rozpustiť. To nepotrebné, častokrát prevzaté (názory, presvedčenia…. od iných ľudí, s ktorými sme sa stotožnili a „fungujeme“ podľa nich) po rozpustení či pretvorení, zrušení …. uvoľní priestor pre naše vlastné myšlienky, názory, presvedčenia …. Môžeme byť sami sebou – doteraz to nebolo možné, pretože sme mali prevzaté názory, presvedčenia, programy od iných ľudí. Zmení sa váš doterajší spôsob vnímania života. Onedlho začne dochádzať k zmenám v živote a vy budete tiež niekto iný. Môže sa zmeniť všetko čo potrebujete, aby sa zmenilo.

Zakladateľ metódy ACCESS BARS® Gary Douglas tvrdí: “Vaša voľba je to, čo tvorí vašu budúcnosť“. Skutočnosťou je každá voľba, ktorú sme kedy urobili, vytvorila to čo žijeme dnes. „Ak zmeníme našu voľbu môžeme mať inú budúcnosť“.ACCESS BARS®

Access Energetický Facelift™

Access Energetický Facelift™ je súčasťou nástrojov a procesov Access Consciousness®

Vďaka tejto technike sa budete cítiť ľahší, uvoľnenejší, Vaša tvár bude rozžiarenejšia. Pravidelným prijímaním tohto telesného procesu uvidíte viditeľné zmeny. Pomáha aj pri akné a iných kožných problémoch. Access Energetický Facelift je účinný aj pri problémoch s dýchaním, ovplyvňuje imunitný systém, klienti udávajú zlepšenie problémov so štítnou žľazou, zubami, zapálenými dutinami, skoliózou, spánkom. Je to jemný proces, ktorý je prínosom pre celé telo.

Odlišuje sa od ostatných možností v tom, že sa správa jemnejšie, láskavejšie, ohľaduplnejšie k vám a vášmu telu.
Je vhodný pre každého, kto je otvorený alternatívnym riešeniam, rád relaxuje a dožičí sebe a svojim blízkym jemnú a účinnú starostlivosť.
Dovoľte si zmeny vo svojom živote, nech Vašu vnútornú krásu vidieť aj na Vašej tvári.

TELESNÉ PROCESY

Sú súčasťou nástrojov a procesov Access Consciousness®

Naše telo je tu s nami od začiatku. Vďaka nemu si môžeme užívať všetky radosti života. Sprevádza nás až do konca. Je náš verný kamarát.

Aké by to bolo, keby sme sa k nemu správali ako k najlepšiemu priateľovi? Aj telo potrebuje vypočuť, má svoje požiadavky, priania a túžby. Má tiež svoju pamäť. Tak ako svoju realitu, aj telo so všetkým – ako vyzerá a ako funguje – si tvoríme sami. Aké by to bolo, keby sme ho tvorili vedome spolu s ním?

Aké by to bolo, cítiť sa vo svojom tele vynikajúco? Ak to tak nemáte, je možné to dosiahnuť?

V Accesse používame telesné procesy na uvoľnenie programov a presvedčení, ktoré sme šikovne uzamkli do našich tiel. A úspešne sme na to zabudli…

Často sa nás pýtate, podľa čoho vyberáme telesné procesy. Pri niektorých máme úžasné skúsenosti pri podpore imunity, úľave od bolesti, či zvýšení flexibility. Dnes máme k dispozícii okolo 100 rôznych procesov a ich prínos je vždy individuálny.

Telesný proces BMM

Tento telesný proces umožňuje uvoľniť presvedčenia a uhly pohľadov, ktoré sme uzamkli do tela na základe napodobňovania ostatných miesto našej vlastnej voľby. Vždy, keď sa snažíme pochopiť druhých alebo byť ako niekto iný, uzamykáme to do tela. Počúvali ste často výroky typu „Ty si celá mama…“? Potom sa môže stať, že vyzeráte nielen podobne, ale máte aj podobný život, podobné „problémy“. Je čas vymazať tieto vzorce a začať tvoriť svoj život a telo?

Telesný proces korekcia zraku

Telesný proces Korekcia zraku môže pomôcť pri problémoch s videním u ľudí aj zvieratiek. Môže tiež pomôcť pri problémoch s dutinami. Mávate občas pocit, že nemáte vo veciach jasno? Čo ak by tento proces pomohol vymazať to, čo vám bráni vidieť to, po čom skutočne túžite a aké kapacity máte?

Telesný proces El dorado

Tento telesný proces uľavuje od bolesti chrbta a orgánov a vezme Vás za hranice bežnej reality ľudského starnutia. Týmto procesom uvoľníte zo svojho tela uhly pohľadov na bolesť a starnutie, ktoré ste prevzali.

Účinky

„Všetko v živote ku mne prichádza s ľahkosťou, radosťou a slávou“